Gdańskie Targi Książki z Wydawnictwem beYA!

Gdańskie Targi Książki juz w nadchodzący weekend! Będziemy tam z naszymi Autorkami - sprawdź kogo spotkasz na tym wydarzeniu...
czytaj więcej >

Regulamin Festiwalu Literatury Młodzieżowej

BeYoung nadchodzi wielkimi krokami! Trzeci września już coraz bliżej, dlatego przypominamy o regulaminie uczestnictwa w wydarzeniu, który powinien znać każdy, kto kupił bilet na Festiwal Literatury Młodzieżowej.
czytaj więcej >

Festiwal Literatury Młodzieżowej beYoung

Czujecie niedosyt po ostatnich targach? A może komuś nie udało się spotkać z ulubioną autorką? Nic straconego! Pragniemy dostarczać Wam jeszcze większej liczby okazji do spotkań z ukochanymi pisarkami, dlatego serdecznie zapraszamy Was na pierwsze takie wydarzenie na rynku wydawniczym - Festiwalu Literatury Młodzieżowej! Przygotowujemy dla Was prawdziwą petardę! Nie może Was zabraknąć!
czytaj więcej >

Rok temu pisała maturę. Teraz jej książki nie schodzą z list bestsellerów

O tym, że podpisała umowę z wydawnictwem, powiedziała rodzicom trzy miesiące później. Mama się popłakała, ojciec trzy dni dochodził do siebie. PRZECZYTAJ WYWIAD Z KASIĄ BARLIŃSKĄ...
czytaj więcej >

Wydawnictwo beYA w Zakopanem i Gdyni!

Odwiedź nas na Zakopiańskim Festiwalu Literackim lub na Plenerze Literackim w Gdyni. SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY...
czytaj więcej >

Wydawnictwo beYA na Warszawskich Targach Książki!

Cześć! Zapraszamy do siebie 28 maja po moc targowych wrażeń. A co u nas? Spotkania autorskie, na które czekaliście.  Sobotni rozkład jazdy już dostępny!
czytaj więcej >

Premiera online w Empiku książki Spark autorstwa Monki Rutki [WIDEO]

Zapraszamy do oglądnięcia spotkania z cyklu Premiera online, gościnią Empiku była Monika Rutka autorka książki „Spark”. Rozmowę poprowadziła Justyna Dżbik-Kluge. (Spotkanie zostało przetłumaczone również na język migowy).
czytaj więcej >

Znany autor o fenomenie Pizgacz czyli Kasi Barlińskiej

Mariusz Szczygieł, wybitny reportażysta, dziennikarz, wykładowca, laureat prestiżowej nagrody literackiej NIKE napisał o fenomenie Kasi Barlińskiej i jej trylogii „Hell” w swoich mediach społecznościowych. To przemiłe zostać zauważonym przez tak cenioną postać. Przeczytaj:
czytaj więcej >

Nowe miejsce, nowy dom, nowi ludzie... i uśpione demony przeszłości

Nadchodzi SPARK, książka znanej na TikToku autorki wartościowej powieści, która zostanie w Twojej głowie i sercu na długo.
czytaj więcej >

Poznajmy się :)

Cześć! Zastanawiasz się pewnie, kim jesteśmy i co mamy Ci do zaoferowania. Chcielibyśmy Ci co nieco o nas opowiedzieć, dlatego usiądź wygodnie i przeczytaj. Jesteśmy BeYA, czyli młodzieżową odsłoną Grupy Wydawniczej Helion. Powstaliśmy po to, by stworzyć z Tobą i z innymi czytelniczkami i czytelnikami ekipę ludzi, którzy kochają książki. Nade wszystko ważne są dla nas wspólne wartości. Chcielibyśmy móc nawiązać z Tobą relację i dzielić się tym, co dla Ciebie i dla nas ważne.
czytaj więcej >

napisz do nas

beya@beya.pl