Książki na start!

 

Książki, książki, książki… U jednych zalegają na półkach lub stosach hańby ― nieprzeczytane, zakurzone, cierpliwe. Drudzy rozpoczynają lekturę kilku naraz. Jeszcze inni systematycznie czytają od pierwszej do ostatniej strony, by potem sięgnąć po kolejną historię.

Jesteśmy różnymi czytelnikami, jednak łączy nas to, że nie wyobrażamy sobie świata bez książek! Wisława Szymborska, pierwsza polska laureatka Nagrody Nobla w dziedzinie literatury, powiedziała kiedyś: „Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”. My się pod tym podpisujemy, dlatego z przyjemnością zachęcamy do lektury pierwszych tytułów wydanych pod marką BeYA.

She’s With Me. Razem wbrew światu to pierwszy tom serii stworzonej przez Jessicę Cunsolo, autorkę zabawnych i jednocześnie wzruszających opowieści, które przyniosły jej kilka prestiżowych nagród i zjednały ponad 100 milionów czytelników. Autorka ma konto na Instagramie (https://www.instagram.com/jesscunsolo/), a także na TikToku https://www.tiktok.com/@jess.cunsolo?lang=pl-PL. Zajrzyj tam koniecznie!

She’s With Me uplasowała się wysoko w czołówce książek z kategorii „tajemnicze romanse i thrillery dla nastolatków i młodych dorosłych”, a także „beletrystyka o dorastaniu dla nastolatków i młodych dorosłych”.

Oto trzy pierwsze komentarze do książki na Amazonie:

  • Pokochałam tę książkę, gdy czytałam ją na Wattpadzie, a także tę nową i ulepszoną obecną wersję. Kiedy się dowiedziałam, że książka zostanie wydana po angielsku, byłam podekscytowana i nie mogłam się doczekać, kiedy ją kupię! Szczerze mówiąc, uwielbiam tę serię. Na pewno kupię kolejne dwa tomy!
  • Jedna z najlepszych książek, jakie przeczytałam!!! Nie mogę się doczekać kolejnej części!!! Zakochałam się w Amelii i Aidenie przez Wattpad. Teraz posiadanie ich w mojej biblioteczce jest niesamowite!!!
  • Przeczytałam tę książkę, gdy była na Wattpadzie (wraz z jej dwoma sequelami) i chociaż w drukowanej wersji książka ma zmiany w historii, kocham ją tak samo. Teraz wspomniano, że sequel (Zostań ze mną) tej trylogii nadchodzi we wrześniu 2020 roku. To dla mnie za długo! Jestem uzależniona i potrzebuję obu sequeli JAK NAJSZYBCIEJ! Zdecydowanie warta przeczytania! Naprawdę kocham tę książkę.

 

Druga książka pod szyldem BeYA to Grzeczni chłopcy nie kradną staników napisana przez Lauren Price. Autorka spędziła dzieciństwo wśród książek, a własne opowieści zaczęła pisać już jako nastolatka.

 

Wystarczy spojrzeć na statystyki Wattpada, gdzie Lauren zaczynała przygodę jako autorka:
 

  • 101 milionów odsłon w całej serii
  • 2,6 miliona głosów oddanych na książkę
  • Numer 1 w kategorii „romans”, numer 3 w kategorii „humor”
  • Lauren ma na Wattpadzie imponującą liczbę obserwujących ― 138 tysięcy

 

Prawa do wydania tej powieści zostały sprzedane do Niemiec, Francji, Włoch, Turcji i Indonezji. Teraz książka Grzeczni chłopcy nie kradną staników ukazuje się również w Polsce!

A to nie wszystko! Kolejna książka wydana pod marką BeYA nosi tytuł Bad boy i chłopczyca. Jej autorka, Nicole Nwosu, ma 137 tysięcy obserwujących jej konto, 108 milionów odsłon książki i zebrała 3,4 miliona głosów na Wattpadzie. Te liczby nas zachwycają!

To przezabawna opowieść o przyjaźni, pierwszej miłości, pasji, marzeniach i planach. Równocześnie pokazuje, jak bardzo można skrzywdzić i poniżyć człowieka, jeśli się go na siłę szufladkuje. Książka opowiada, jak bolesne może być mierzenie się z własną przeszłością, i dowodzi, że zawsze warto szukać prawdy — nawet tej ukrytej za złym zachowaniem.

I jeśli Ci mało… mamy jeszcze wisienkę na tym literackim torcie! W pogoni za Veronicą spod pióra Isabelle Ronin to powieść, w której jest sporo zwrotów akcji. Z oryginalnej okładki wybrzmiewa hasło: „Ta książka jest uzależnieniem. Pięknym uzależnieniem”. Dlaczego tak wciąga czytelnika? Bo opowiada gorącą historię urzekającej i niebanalnej kobiety w czerwieni o imieniu Veronica. Poznajemy ją, gdy straciła wszystko. Poszła do klubu, aby choć na chwilę zapomnieć o swojej rozpaczy. Nie do końca wiedziała, dlaczego wybawiła pewnego mężczyznę z niezręcznej sytuacji. Ale już tego samego wieczoru zielonooki milioner uratował ją z dużo groźniejszej opresji. A potem zaoferował bezinteresowną pomoc…

Brzmi odrobinę jak historia kryminalna, ale to przede wszystkim rzecz o relacji. Możesz poznać tę książkę lepiej. Nie ma na co czekać!

To która z naszych nowości najbardziej przypadła Ci do gustu?

« aktualności

napisz do nas

beya@beya.pl