Cześć! Zastanawiasz się pewnie, kim jesteśmy i co mamy Ci do zaoferowania. Chcielibyśmy Ci co nieco o nas opowiedzieć, dlatego usiądź wygodnie i przeczytaj.

Jesteśmy BeYA, czyli młodzieżową odsłoną Grupy Wydawniczej Helion. Powstaliśmy po to, by stworzyć z Tobą i z innymi czytelniczkami i czytelnikami ekipę ludzi, którzy kochają książki. Nade wszystko ważne są dla nas wspólne wartości. Chcielibyśmy móc nawiązać z Tobą relację i dzielić się tym, co dla Ciebie i dla nas ważne. Zróbmy to razem, za pomocą hasztagów.

#BeYoung ― bo mamy młodzieńczą energię, kreatywność i widzimy to w innych!

 #BeInLove ― bo robimy to z miłości do książek. Zależy nam też, by czytelniczki i czytelnicy pokochali bohaterów i historie, które dla nich przygotowaliśmy.

 #BeTogether ― bo chcemy łączyć, a nie dzielić. Razem iść do przodu i zmieniać czytelniczy świat!

#BeWhoeverYouWant ― bo nasze książki są dla Ciebie, niezależnie od tego, kim jesteś. Śmiało bądź tym, kim chcesz!

Znajdziesz u nas książki młodzieżowe i te dla młodych dorosłych. Jesteśmy przekonani, że określenia young adult i new adult są Ci doskonale znane. Zapoznamy Cię z zagranicznymi i polskimi autorkami i autorami, którzy tworzą zachwycające historie ― chwytające za serce, ale też skłaniające do dyskusji. Nieraz będzie towarzyszył nam śmiech, ale nie zamierzamy się wstydzić pojawiających się czasami łez. Mamy w zanadrzu romanse, obyczajówki, książki z dreszczykiem emocji i te, które dotykają trudnych, ważnych tematów. Wszystkie łączy jedno: nie można się od nich oderwać! Już trochę o nas wiesz. Teraz Twoja kolej!

Chcemy Cię poznać, dowiedzieć się, co lubisz czytać, jakie tematy Cię interesują, a których nie chcesz poruszać. Jeśli działasz w mediach społecznościowych, masz swój profil książkowy na Instagramie, piszesz bloga lub moderujesz grupę związaną z literaturą na Facebooku, zachęcamy Cię do założenia konta na platformie, którą stworzyliśmy dla naszych recenzentów. To bardzo fajna rzecz! Z pressroomu pobierzesz materiały prasowe, poznasz tam także nasze nowości, przeczytasz fragmenty książek i w łatwy sposób zgłosisz chęć zrecenzowania tej, która Cię interesuje. To narzędzie pozwoli nam współpracować i tworzyć książkowy świat w internecie! Wystarczy kliknąć https://helion.pl/pressroom/ ― nasze biuro prasowe stoi przed Tobą otworem.

To co, jesteś BeYA? 😉