Nowa książka beYA już 9 lutego!

Bestseller na Wattpadzie - 3 mln odsłon! Maley i Adam. Dwoje licealistów. Mieszkają po sąsiedzku, a ich matki od najmłodszych lat uważają się za przyjaciółki. Uznają za oczywiste, że ta przyjaźń przejdzie na ich dzieci. A kto wie? Może nawet połączy je więcej niż przyjaźń? Obie najchętniej widziałyby Maley i Adama jako małżeństwo. Tak przynajmniej zapisały wiele lat temu w różowym notatniku z kokardką, któremu wspólnie powierzały dziewczyńskie sekrety. Tyle że nie ma takich planów, których życie by nie zweryfikowało...
czytaj więcej >

Poznajmy się :)

Cześć! Zastanawiasz się pewnie, kim jesteśmy i co mamy Ci do zaoferowania. Chcielibyśmy Ci co nieco o nas opowiedzieć, dlatego usiądź wygodnie i przeczytaj. Jesteśmy BeYA, czyli młodzieżową odsłoną Grupy Wydawniczej Helion. Powstaliśmy po to, by stworzyć z Tobą i z innymi czytelniczkami i czytelnikami ekipę ludzi, którzy kochają książki. Nade wszystko ważne są dla nas wspólne wartości. Chcielibyśmy móc nawiązać z Tobą relację i dzielić się tym, co dla Ciebie i dla nas ważne.
czytaj więcej >

Książki na start!

Książki, książki, książki… U jednych zalegają na półkach lub stosach hańby ― nieprzeczytane, zakurzone, cierpliwe. Drudzy rozpoczynają lekturę kilku naraz. Poznajcie pierwsze tytuły wydane pod marką BeYA!
czytaj więcej >

napisz do nas

beya@beya.pl