Wydawnictwo beYA na Warszawskich Targach Książki!

Cześć! Zapraszamy do siebie 28 maja po moc targowych wrażeń. A co u nas? Spotkania autorskie, na które czekaliście.  Sobotni rozkład jazdy już dostępny!
czytaj więcej >

Premiera online w Empiku książki Spark autorstwa Monki Rutki [WIDEO]

Zapraszamy do oglądnięcia spotkania z cyklu Premiera online, gościnią Empiku była Monika Rutka autorka książki „Spark”. Rozmowę poprowadziła Justyna Dżbik-Kluge. (Spotkanie zostało przetłumaczone również na język migowy).
czytaj więcej >

Znany autor o fenomenie Pizgacz czyli Kasi Barlińskiej

Mariusz Szczygieł, wybitny reportażysta, dziennikarz, wykładowca, laureat prestiżowej nagrody literackiej NIKE napisał o fenomenie Kasi Barlińskiej i jej trylogii „Hell” w swoich mediach społecznościowych. To przemiłe zostać zauważonym przez tak cenioną postać. Przeczytaj:
czytaj więcej >

Nowe miejsce, nowy dom, nowi ludzie... i uśpione demony przeszłości

Nadchodzi SPARK, książka znanej na TikToku autorki wartościowej powieści, która zostanie w Twojej głowie i sercu na długo.
czytaj więcej >

Poznajmy się :)

Cześć! Zastanawiasz się pewnie, kim jesteśmy i co mamy Ci do zaoferowania. Chcielibyśmy Ci co nieco o nas opowiedzieć, dlatego usiądź wygodnie i przeczytaj. Jesteśmy BeYA, czyli młodzieżową odsłoną Grupy Wydawniczej Helion. Powstaliśmy po to, by stworzyć z Tobą i z innymi czytelniczkami i czytelnikami ekipę ludzi, którzy kochają książki. Nade wszystko ważne są dla nas wspólne wartości. Chcielibyśmy móc nawiązać z Tobą relację i dzielić się tym, co dla Ciebie i dla nas ważne.
czytaj więcej >

Książki na start!

Książki, książki, książki… U jednych zalegają na półkach lub stosach hańby ― nieprzeczytane, zakurzone, cierpliwe. Drudzy rozpoczynają lekturę kilku naraz. Poznajcie pierwsze tytuły wydane pod marką BeYA!
czytaj więcej >

napisz do nas

beya@beya.pl